هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در مهر و آبان سال ۱۳۹۵

همکاران گرامی

با سلام

احتراماً؛ همانگونه که اطلاع دارید اساس و پایه تمام برنامه‌ریزی‌ها داشتن آمار و اطلاعات صحیح می‌باشد و پیشرفت و سعادت هر کشور نیز در گرو انجام برنامه‌ر‌یزی در زمان معین می‌باشد.

این موضوع (برنامه‌ریزی) در تمامی کشورهای جهان در زمان‌های مقرر و به اقتضاء مصالح ملی اجراء می‌گردد، لیکن لزوماً نتایج آن‌ها یکسان نمی‌باشد.

در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز این امر مهم و پس از تصویب مراجع ذی‌ربط صورت می‌پذیرد، لیکن نقایصی در برنامه‌های مورد اجرا نظیر کمبودهای مقطعی، صادرات، واردات و … به چشم می‌خورد که در هر دوره نتایج مثبت و نقایص تا دوره‌ی بعدی مرتفع می‌گردد.

لذا در همین راستا مرکز آمار ایران که به موجب قانون، مرجع رسمی ارائه آمار کشور می‌باشد هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن را در مهر و آبان سال جاری اجرا می‌نماید که امسال نیز به جهت افزایش سرعت، دقت و کاهش هزینه‌های اجرایی این طرح ملی و با توجه به زیرساخت‌های مناسب اینرنتی در استان تهران از شیوه‌ی نوین الکترونیکی و بدون کاغذ برای گردآوری اطلاعات استفاده شده است.

لذا مشارکت و همکاری هرچه بیشتر از سوی خانواده‌های همکاران محترم صنفی در ارائه اطلاعات صحیح و دقیق در پر کردن فرم‌های سرشماری به روش اینترنتی و یا حضوری ماموران سرشماری مورد تقاضا و امتنان می‌باشد.

رئیس اتحادیه صنف تعمیرکاران قفل و کلید تهران – عباس شمیرانی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>