نرخ نامه
کمیسیون ها
مدارک ثبت نام
لیست اعضا
طرح شکایات

حامیان ما

همکاران گرامی
بر اساس پیشنهاد اتاق اصناف تهران به رئیس کل بانک مرکزی، درخواست حذف جریمه دیرکرد کلیه تعهدات بانکی با همکاری بانک‌ها و عدم تائید اثر چک‌های برگشتی و نیز پرداخت اقساط کلیه واحدهای صنفی، تولیدکنندگان و بنگاه‌های تجاری و واحدهای اقتصادی حداقل به مدت دو ماه ارائه گردیده است که پس از تصمیم‌گیری از طریق رسانه ملی اطلاع‌رسانی خواهد شد./

همکاران گرامی
بر اساس پیشنهاد اتاق اصناف تهران به وزارت امور اقتصادی و دارائی درخواست تعویق زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی (۰۱/۰۳/۱۳۹۹) به مدت چهار ماه و بخشودگی مالیات پایان سال ۱۳۹۸ به پایان سال ۱۳۹۹ ارائه گردیده است که پس از تصمیم‌گیری از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد./

شهروندان محترم تهران بزرگ

با توجه به فعالیت گسترده افراد سودجو در شبکه های مجازی و ایجاد سایت هایی تحت عناوین موتورسواران کلیدساز و عناوین مشابه و تبلیغات کذب مبنی بر اخذ مجوز از این اتحادیه، به اطلاع می رساند این گونه سایت ها به هیچ وجه مجوز فعالیت نداشته و این اتحادیه هیچگونه مجوزی جهت فعالیت های مجازی تحت عناوین مربوطه به افراد و شرکت های سودجو ارائه ننموده و مورد تایید این اتحادیه نمی باشند.

لازم به ذکر است شهروندان محترم جهت استفاده از خدمات فنی قفل و کلیدسازی به لحاظ حفظ امنیت خانواده و جامعه می بایستی از طریق واحدهای صنفی دارای پروانه کسب استفاده نموده و در صورت مراجعه به سایت ها و فضای مجازی و بهره مندی از خدمات مربوطه، در صورت تخلف مسئولیت آن به عهده افراد مورد نظر بوده و رسیدگی به این موضوع از طریق مراجع انتظامی و قضائی امکانپذیر می باشد و در صورت اثبات همکاری دارندگان پروانه کسب با این گونه سایت ها و تخلف برابر قانون نظام صنفی با آنان برخورد و پروانه کسب آنان ابطال خواهد شد.

همکاران گرامی

احتراماً به اطلاع می رساند بر اساس بخشنامه شماره ۵۵۴۶۲ /۲۰ مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ اتاق اصناف تهران، صدور فاکتور رسمی از سوی واحدهای صنفی برای عرضه خرد یا کلان کالاها (داخلی و وارداتی) الزامی می باشد.

همکاران گرامی

در راستای حمایت از تولید ملی و تولیدکنندگان داخلی ضروریست از خرید و فروش هرگونه کالای قاچاق اکیداً خودداری نمایید.

قابل توجه همکاران گرامی و بازدیدکنندگان محترم از سایت

احتراماً؛ به اطلاع می‌رساند این اتحادیه در سال ۱۳۹۵ به علت محدودیت مکانی هیچگونه دوره آموزشی تخصصی برگزار ننموده است که انشاء‌ا… در سال ۱۳۹۶ برنامه‌ریزی لازم در خصوص ارتقاء سطح دانش فنی و تخصصی همکاران از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی انجام و مورد اقدام قرار می‌گیرد.

ضمناً این اتحادیه هیچگونه مجوزی به همکاران و سایر واحدهای آموزشی ذیربط در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی کلیدسازی و تخصصی اعطاء ننموده است و در این زمینه، تعهدی متوجه این اتحادیه نمی‌باشد./

عدم بکارگیری مشمولین غائب و فراری در واحدهای صنفی

احتراماً؛ با توجه به بخشنامه‌های اتاق اصناف تهران و در راستای ماده ۶۳ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، واحدهای صنفی که به نحوی مشمولان غایب و فراری خدمت وظیفه عمومی را به کارگیری نمایند توسط مامورین نیروی انتظامی و بازرسین وزارتخانه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت شناسایی و به محاکم قضائی معرفی می‌شوند و مجازات اینگونه افراد برای بار اول هزینه سالانه یک سرباز و برای بار دوم و بیشتر هزینه سالانه سه سرباز می‌باشد لذا خواهشمند است از بکارگیری افراد موصوف در واحدهای صنفی اکیداً خودداری نموده تا از ضرر و زیان‌های احتمالی جلوگیری گردد./

هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران

همکاران گرامی

با سلام

همانگونه که مستحضرید یکی از روش‌های حمایت از کالاهای ایرانی مبارزه با قاچاق کالا می‌باشد و اطمینان داریم که اکثریت همکاران مومن و خدوم از این امر حمایت نموده و سرلوحه کسب خود قرار می‌دهند. همچنین با توجه به مواد ۱۷ و ۶۸ قانون نظام صنفی کشور، کلیه متصدیان صنفی تکلیف دارند قوانین و مقررات جاری کشور از جمله قوانین و مقررات مبارزه با قاچاق کالا را رعایت نموده و نادیده گرفتن این موضوع تخلف آشکار محسوب و عرضه کالاهای قاچاق در واحدهای صنفی مشمول پرداخت جریمه و مجازات‌های مقرر می‌گردد.

لذا از کلیه‌ی همکاران گرامی تقاضا می‌گردد در هنگام خرید و فروش کلیه کالاها حتماً فاکتور با سربرگ رسمی و با مهر و امضا خریدار و فروشنده استفاده شود و مدارک و مستندات مربوط در محل کسب در دسترس باشد تا هنگام مراجعه بازرسین به آنان ارائه تا از اقدامات آتی و ضرر و زیان احتمالی جلوگیری گردد./

 همکاران محترم

جهت قانونمند کردن واحدهای بدون پروانه این اتحادیه نیاز به همکاری بازرس از بین افراد دارای پروانه کسب می باشد.خواهشمند است نسبت به ثبت نام با در دست داشتن ۱ قطعه عکس به اتحادیه مراجعه و ثبت نام نمائید.ضمناً هزینه های مربوط به بازرسی با نظر اتحادیه به بازرسین محترم پرداخت خواهد شد.

عناوین آموزشی

غریبه خوش اومدی! این یک متن نمونه برای نمایش جعبه شعار خارق العاده شماست! این متن رو تغییر بده و از شعار مورد علاقه خودت استفاده کن!

غریبه خوش اومدی! این یک متن نمونه برای نمایش جعبه شعار خارق العاده شماست! این متن رو تغییر بده و از شعار مورد علاقه خودت استفاده کن!